Oto ja

Oto ja

Urodziłam się w połowie wspaniałych lat 90. Jestem miłośniczką puszystych alpak i lam, wyszukiwaczem tanich lotów. Kocham latać samolotami i patrzeć jak ziemia oddala się ode mnie. Wszystkie wycieczki, które opisuję, organizuję samodzielnie od początku do końca. Potrafię przejść niezliczone kilometry ścieżek, by poznać każde nowe miejsce od podszewki. Zazwyczaj korzystam z alternatywnej mapy, a gdy coś mi nie wyjdzie, to cieszę się z bycia zgubioną w nowym miejscu.

Dwukrotnie pracowałam jako au-pair, opiekowałam się dziećmi z Norwegii i Hiszpanii, aktualnie studiuję filologię hiszpańską.

Postanowiłam nazwać bloga „pasaporte”, co oznacza paszport, bo wpisy skojarzyły mi się z pieczątkami z różnych miejsc, które można tam odnaleźć. Ostatecznie nie wiem jeszcze co z tego wszystkiego wyniknie, ale piszę o tym, co mnie ciekawi, fascynuje, podoba się, co akurat przyjdzie na myśl.

Zapraszam do czytania i oglądania 🙂

Jeśli macie jakieś pytania, dotyczące podróżowania, programu au-pair, czy czegokolwiek innego, śmiało, piszcie – stepien.zuzanna@wp.pl

20885007_1538331366205871_405319264_n
To moja dotychczasowa mapa przelotów:
https://my.flightradar24.com/Zuzor